You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Futuristiniai TEGU žaislai: apie stebuklus, slypinčius paprastume

Futuristiniai TEGU žaislai: apie stebuklus, slypinčius paprastume

Žaisti yra taip pat natūralu, kaip kvėpuoti. Ir vaikams, tiesą sakant, niekada nekyla klausimas, kodėl jie žaidžia. O štai suaugusiam kyla.

Žaidimą, kaip tam tikrą veiklos formą tyrinėjanti psichologija teigia, jog žaidimas skatina vaiko vystymąsi ir intelektinį tobulėjimą. Žaisdami  vaikai įgyja žinių ir įgūdžių,kurių prireiks ateityje. Žaisdamas vaikas tampa fantazuotoju, atradėju, pionieriumi ir kūrėju. Ne be pagrindo didieji žmonijos protai pravardžíuoti infantilais, vaikiškais ar net „nesubrendusiais suaugusiais“. Iš tiesų, žaisdami vaikai pirmąkart patiria tikros laisvės jausmą. Toje laisvėje jie suvokia, kas esa ir kuo gali tapti.

Šiandien ne tik suaugę, bet ir vaikai yra pasinėrę į beprotiško skubėjimo ir vartojimo ratą. O ir tėvai tokie užsiėmę, kad tiesiog neranda laiko iš dėžių klijuoti raketas ar statyti antklodžių palapines. Pirkdami naują žaislą tėvai tikisi bent kurį laiką užsitikrinti ramybę. Tačiau nauji žaislai greit nusibosta, tad jų kaupiasi vis daugiau ir daugiau. Namuose toks chaosas, kad vaizduotei jau nebėra net mažyčio kampelio...

Tai, ką siūlo TEGU, yra visiškai nauja. TEGU kardinaliai išsprendžia žaidimo ribų problemas. Ši kompanija sukūrė futuristinį žaislą, kuris turi begalybę kombinacijų ir būdų žaisti. TEGU tai pavadino beribiu žaidimu. Kietmedžio kaladėlėse paslėpti magnetai kelia nenusakomą vaikų nuostabą, žaidžiant su magnetais galima atrasti įvairias poliškumo galimybes, statyti už tradicinių gravitacijos suvaržymo ribų.Vaikai yra gabiausi žmonės pasaulyje, nes iš mažiau jie sugeba atrasti daugiau. Kuomet suaugęs žmogus mato tiesiog stačiakampio formos medžio gabalą, vaikas mato traukinį. Kur tėvai mato tiesiog magnetą, vaikas mato robotą. Būtent todėl TEGU medinės magnetinės kaladėlės yra sukurtos skatinti vaikų smalsumą, fantaziją. Visa technologija yra puikiai apgalvota siekiant padėti vaikams spręsti sunkumus apsukriai ir kūrybiškai.

Svarbu paminėti, kad TEGU – tai gamintojas, kuris yra ypatingai socialiai atsakingas gamintojas.  TEGU medinių kaladėlių gamyba yra vykdoma Hondūre.  O dalis pelno, kuris yra gaunamas skiriamas darbo vietų kūrimui, medžių atsodinimui bei vaikų išsilavinimui, steigiant mokyklas.

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti šiuos rinkinius:

"Lėktuvai" 


"Nutrūktgalvis"


"Monstriukė"


"Kaladėlės"

2674Komentarai

 • Avatar
  איך מאתרים נזילת מים?
  Apr 13, 2021

  I like this web blog very much, Its a real nice place to read and find info . "There are two ways of spreading light to be the candle or the mirror that reflects it." by Edith Newbold Jones Wharton. Visit Our Site At: איך מאתרים נזילת מים?

  • Avatar
   AndrewRobert
   May 14, 2021

   We are no 1 assignment writing service provider in the world and especially in Australia. Please connect with us: Phone: +61-2 9191 7405, E-mail: sales@no1assignmenthelp.com, Website: assignment help, Office: Level 4/22 Harry Chan Avenue, Darwin City NT 0800, Australia

Wymiana telewizora na UHD 4K a montaż anteny satelitarnej

Co pewien czas wymieniamy swoje telewizory na nowsze modele, teraz większość abonentów polsatu i canal plus kupuje telewizory 4K z wbudowanym dekoderem satelitarnym oraz tunerem telewizji naziemnej DVB-T2 HEVC. Dzięki zintegrowanemu tunerowi satelitarnemu nie ma konieczności podłączania dekodera a wystarczy tylko moduł CAM CI+ z kartą kodową operatora. Nie zmienia się natomiast konieczność instalacji zestawu odbiorczego, który wykona autoryzowany montaż anteny satelitarnej wraz z konwerterem szerokopasmowym.

Wymiana telewizora na UHD 4K a montaż anteny satelitarnej

Co pewien czas wymieniamy swoje telewizory na nowsze modele, teraz większość abonentów polsatu i canal plus kupuje telewizory 4K z wbudowanym dekoderem satelitarnym oraz tunerem telewizji naziemnej DVB-T2 HEVC. Dzięki zintegrowanemu tunerowi satelitarnemu nie ma konieczności podłączania dekodera a wystarczy tylko moduł CAM CI+ z kartą kodową operatora. Nie zmienia się natomiast konieczność instalacji zestawu odbiorczego, który wykona autoryzowany satelitarnej wraz z konwerterem szerokopasmowym.