You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Stalo žaidimų nauda mažiesiems

Stalo žaidimų nauda mažiesiems

Stalo žaidimai gali būti ne tik smagus užsiėmimas, bet ir naudinga veikla visai šeimai. Didžioji dalis stalo žaidimų yra skirti mokyklinio amžiaus vaikams ir vyresniems, bei suaugusiems. Tačiau stalo žaidimus vaikai gali pradėti žaisti jau nuo 3 metų.

Didžiausia stalo žaidimų nauda tai yra bendravimas bei kokybiško laiko praleidimas kartu su šeima. Taip pat  stalo žaidimai lavina gebėjimą susikaupti, kantrybę bei atkaklumą, moko spręsti iškilusias problemas. Stalo žaidimai skirtingi mažiesiems dažniausiai būna tam tikros tematikos – moko skaičių, skaičuoti, pažinti spalvas ar figūrėlių rūšis. Laimint žaidimą augą vaikų pasitikėjimas savimi.

Šiek tiek smulkiau apie mūsų prekiaujamus stalo žaidimus, kurie tinka vaikams nuo 2,5 metų.

 

Stalo žaidimai vaikams nuo 2,5metų.

Pirmieji stalo žaidimai turėtų būtų paprasti, trumpi ir lengvai paaiškinami vaikams.

Djeco Stalo žaidimas „Stebėtojai“ – žaidimo eiga: mesti spalvų kauliuką ir pagauti drugelį, kurio spalvos sutaps su kauliukų spalvomis.Djeco stalo žaidimas „Mažosios lenktynės“ – išridenti kauliuką su spalvomis ir su žaidimo figūrėle šokti ant iškritusios spalvos akmenėlio, jei išmetama bitė, grįžtama atgal. Laimi tas žaidėjas, kuris pirmasis pasiekia finišą.Djeco stalo žaidimas „Bingo, Memo ir domino“ 3+ – stalo žaidimų rinkinys, kuriame yra atminties, bingo ir domino žaidimai. Tvirtos žaidimų kortelės.             

Djeco Bingo žaidimas 4+ - Edukacinis stalo žaidimas tinkantis vaikams nuo 4 metų. Žaidimo tikslas surinkti reikiamą kiekį visų gyvūnėlių, kurie pavaizduoti ant specialių žaidimo kortelių.


              
iOTOBO žaidimas „Iššūkis“ 5+ -  Mesk iššūkį savo šeimos nariui ar draugui ! Nuotaikingas žaidimas skatinantis greitai reaguoti ir įvykdyti užduotį. Arklys, raketa ar princesė? Trauk kortelę ir greitai skubėk dėlioti paveikslėlį. Kas greitesnis? Stalo žaidimas lavinantis kūrybinius gebėjimus, greitą reakciją, loginį mąstymą bei socialinius įgūdžius.

Wymiana telewizora na UHD 4K a montaż anteny satelitarnej

Co pewien czas wymieniamy swoje telewizory na nowsze modele, teraz większość abonentów polsatu i canal plus kupuje telewizory 4K z wbudowanym dekoderem satelitarnym oraz tunerem telewizji naziemnej DVB-T2 HEVC. Dzięki zintegrowanemu tunerowi satelitarnemu nie ma konieczności podłączania dekodera a wystarczy tylko moduł CAM CI+ z kartą kodową operatora. Nie zmienia się natomiast konieczność instalacji zestawu odbiorczego, który wykona autoryzowany montaż anteny satelitarnej wraz z konwerterem szerokopasmowym.