„LaQ Mystical Beast WYVERN“ – mitiniai skraidantys drakonai
search
 • „LaQ Mystical Beast WYVERN“ – mitiniai skraidantys drakonai
 • „LaQ Mystical Beast WYVERN“ – mitiniai skraidantys drakonai
 • „LaQ Mystical Beast WYVERN“ – mitiniai skraidantys drakonai
 • „LaQ Mystical Beast WYVERN“ – mitiniai skraidantys drakonai

„LaQ Mystical Beast WYVERN“ – mitiniai skraidantys drakonai

21,48 €
Merg_ir_bern.jpgAmzius_5.jpgPagaminta_Japonijoje.jpg2lygis.jpg

Mitiniai drakonai ant savo sparnų nuneš į tikrą fantazijų, drąsių karžygių ir didvyriškų nuotykių pasaulį. Rinkinyje rasite 260 „LaQ“ detalių, 4 „Hamacron“ dalis (ratus ir jų ašis) ir 5 modelių schemas, pagal kurias sukonstruosite sparnuotus mitinius drakonus, hipogrifą ar salamandrinį drakoną. Idealus konstruktorius, mėgstantiems mitus, mitines būtybes ir serialą „Game of Thrones“.

Kiekis
Turime

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

 • Naujas mitinių būtybių kolekcijos rinkinys.
 •        Rinkinio detalės gali būti derinamos su kitų rinkinių detalėmis, taip dar labiau išplečiant kūrybiškumo ir fantazijos galimybes.
 •        Modeliai tiksliai atkartoja mitinių būtybių bruožus, todėl vaikui konstravimas ir pasiektas rezultatas teikia dar daugiau džiaugsmo ir motyvacijos.
 •        „Mystical Beast Wyvern“ rinkinys leis sukonstruoti šias mitines būtybes: sparnuotą dvikojį drakoną „Wind“, jaunesnįjį drakono „Wind“ brolį „Breeze“, nykštukinį, ant delno telpantį drakoniuką „Gust“, retą mitinę būtybę hipogrifą (pusiau erelį, pusiau žirgą) „Storm“ ir salamandrinį drakoną „Whirl“.
 •        Pažinkite šias būtybes geriau:
 •        Drakonas „Wind“ – dvikojis, galingus sparnus vietoj priekinių kojų turintis drakonas. Šie drakonai atrodo grėsmingai, tačiau yra draugiški ir mėgsta skraidyti kartu su raiteliu. Tarsi nusileidęs iš „Game of Thrones“ pasaulio.
 •        „Breeze“ – jaunesnis drakono „Wind“ brolis. Taip pat sparnuotas, tik sparnai ne tokie galingi, tad šis drakonas nėra itin geras skraiduolis. Tačiau jis turi kitų gebėjimų – nuspėti ateitį ir psichokinezės galią.
 •        Nykštukinis drakoniukas „Gust“ lengvai tilptų jums ant delno. Šių drakoniukų namai – ugnimi besispjaudančių ugnikalnių pašonė. Jie mėgsta knygas, tačiau vos prie jų prisiartina, šios suliepsnoja ir virsta pelenų krūva.
 •        Hipogrifas „Storm“ – itin reta mitinė būtybė – grifo ir kumelės palikuonis. Būtent todėl šios būtybės galva ir priekinė kūno dalis yra erelio, o galinė – žirgo.
 •        Salamandrinis drakonas „Whirl” – vienintelis besparnis drakonas rinkinyje. Tačiau tai netrukdo jam judėti – jis kuo puikiausiai šokinėja it spyruoklė. Šis drakonas ypatingas tuo, kad gali kalbėti žmonių kalba.
 •        „LaQ“ konstruktoriai – idealus žaislas ir ugdymo priemonė, leidžianti vaikams prasmingai praleisti laisvalaikį tiek namuose, tiek įdomia ir įtraukiančia veikla papildyti ugdymo procesą darželiuose, mokyklose ar įvairiuose būreliuose.
 •        „LaQ“ konstruktoriai išskirtiniai: vos 7 detalių rūšys, o konstravimo galimybės beribės. Galimybė kurti ir konstruoti tiek plokščias, tiek erdvines figūras, į skirtingas formas jungti detales lavina vaiko loginį ir matematinį mąstymą, skatina kūrybiškumą, lavina smulkiąją motoriką ir padeda pažinti bei išmokti derinti spalvas.
 •        Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamąją, kol pasigirsta SPRAGT!, o išskiriamos, švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT!
 •        Unikalus detalių jungimo principas ir spragsėjimas padeda sukoncentruoti vaiko dėmesį ir lavina gebėjimą užduotis atlikti iki galo.
 •        „LaQ“ konstruktoriai skirti visai šeimai. Ir suaugusieji neliks abejingi „LaQ“ modelių ir konstravimo technikų įvairovei, o dar labiau juos įtrauks galimybė konstruoti savo fantazijos objektus kartu su vaikais.
 •        Visi „LaQ“ rinkiniai sukurti ir pagaminti Japonijoje, todėl pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu. 
 • KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.    SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.     GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.    NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.) 260
Specialios LaQ detalės (vnt.) 4
Konstravimo schemų skaičius 5
Instrukcijų knygelė/lankstinukas Instrukcijoje – 5 modelių konstravimo schemos
Spalvos 3
Modeliai, kuriuos sukonstruosite Sparnuotas drakonas „Wind“, mažesnis drakonas „Breeze“, pusiau erelis, pusiaus žirgas „Storm“, nykštukinis drakonas „Gust“, salamandrinis drakonas „Whirl“.
Lytis ir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius 5+
Sukurta Japonijoje
Sudėtingumo lygis vidutinis
20 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.