LaQ konstruktoriai

„LaQ“ yra labai paprastas, tačiau ypatingas konstrukcinis žaislas, suteikiantis neribotas kūrimo galimybes vos iš 7 rūšių (2 pagrindinių ir 5 jungiamųjų) konstrukcinių detalių.

„Q“ raidė „LaQ“ pavadinime – iš japoniško žodžio „kyuu“, reiškiančio sferą. „LaQ“ konstruktorius unikalus, nes juo galima sukurti erdvinių geometrinių figūrų, naudojant minimalų skaičių detalių rūšių. Sfera iš daugiasienių objektų yra labiausiai neapibrėžta figūra, ir tai yra puikus pavyzdys, kad „LaQ“ yra tobulas konstruktorius, atveriantis vaikams neribotas galimybes, kuriant savo vaizduotės kūrinius.

„LaQ“ detalės, jas jungiant, labai smagiai spragsi. Malonus skleidžiamas garsas „Spragt!” padeda vaikams suprasti, kad detalės tvirtai sukibo ir įtraukia tęsti pradėtą žaislo konstravimą bei jį pabaigti. „LaQ“ detalių konstravimas yra ne tik labai smagus procesas, bet ir moko vaiką kūrybinio proceso metu susikaupti bei sutelkti dėmesį.

Suaugusiųjų pasaulyje „LaQ“ detalės yra tinkamos naudoti kaip modeliavimo priemonė, kuriant sudėtingas, net ir natūralaus dydžio konstrukcijas. „LaQ“ yra idealus žaislas, skatinantis kiekvieną iš mūsų savyje atrasti genijų.

LaQ konstruktoriai

Aktyvūs filtrai