You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

S12004

STAX SYSTEM 140

Nauja prekė

Įeina:
- 132 šviečiančios STAX 2x4 detalės
- 8 šviečiančios STAX 2x2 detalės
- USB įkraunamas maitinimo blokas (4x4)
- USB kabelis 80 cm

Rekomenduojamas amžius 6+

STAX System

Tai STAX System konstruktorius, kuriame yra LEGO® mažojo dydžio šviečiančios STAX kaladėlės. Šios STAX System kaladėlės yra pilnai suderinamos tarpusavyje ir su LEGO® dydžio kaladėlėmis. Kiekviena šviečianti STAX kaladėlė turi galingą šviesos diodą - LED. STAX System kaladėlės leidžia jums apšviesti savo žaidimų pasaulį! USB maitinimo bloke yra 4 skirtingos apšvietimo funkcijos:

1. STAX kaladėlės įjungiamos ir šviečia pastoviai (maitinimo bloko mygtukas yra paspaudžiamas vieną kartą, jis pradeda šviesti žalia spalva, pamiršus išjungti konstruktoriaus maitinimo bloką, jis automatiškai išsijungs po 15 minučių)

2. STAX kaladėlės mirksi (maitinimo bloko mygtukas yra paspaudžiamas du kartus, jis pradeda šviesti mėlyna spalva, pamiršus išjungti konstruktoriaus maitinimo bloką, jis automatiškai išsijungs po 15 minučių)

3. STAX kaladėlės gęsta ir užsižiebia (maitinimo bloko mygtukas yra paspaudžiamas tris kartus, jis pradeda šviesti raudona šviesa, pamiršus išjungti konstruktoriaus maitinimo bloką, jis automatiškai išsijungs po 15 minučių)

4. STAX kaladėlės užsižiebia reaguodamos į garsą - tai gali būti pliaukštelėjimas, garsesnė muzika, įvairūs kiti garsai (maitinimo bloko mygtukas yra paspaudžiamas keturis kartus, jis pradeda šviesti geltona šviesa, pamiršus išjungti konstruktoriaus maitinimo bloką, jis automatiškai išsijungs po 15 minučių).

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

STAX SYSTEM 140

STAX SYSTEM 140

Įeina:
- 132 šviečiančios STAX 2x4 detalės
- 8 šviečiančios STAX 2x2 detalės
- USB įkraunamas maitinimo blokas (4x4)
- USB kabelis 80 cm

Rekomenduojamas amžius 6+

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: